Kadınlar için İç Giyim Seçimi

Kadınlar için İç Giyim Seçimi

Kadın iç çamaşırlarının karmaşık olmasına gerek yok. Elbette, herhangi bir kadının kafasını karıştırmasına neden olacak bir dizi stil , kumaş ve renk var. Ancak hangi stilin sizin için en iyi olduğunu anladıktan sonra, yolun yarısını aşmış olursunuz.

Bizim Kadın İç Giyim Kılavuzu sizin için iç çamaşırları mükemmel bir stil seçimi söz konusu olduğunda tüm sorularınıza cevap için burada.

Kadın iç çamaşırlarının kısa tarihi

Viktorya dönemine kadar, kadınların iç çamaşırı giymesi nadirdi! Zaten iç çamaşırı giyen erkeklerin aksine, ortaçağ kadınları daha sonra kombinezonlara ve sliplere dönüşen uzun bir iç çamaşırı giydiler.

Tüm bunlar "çekmeceler" göründüğünde değişti. Bacakları örten daha uzun bir iç çamaşırı biçimi, çekmeceler dünyanın her yerindeki kadınlar arasında bir hit oldu - Kraliçe Victoria bile! Takip eden yıllarda, çekmece etekleri yukarı kalktı ve bugün bildiğimiz pantolon stili geldi. 1940'lar geldiğinde, bir zamanlar moda yeniliği olan şey 2.Dünya Savaşı'nın olmazsa olmazıydı.

Çoraplar, tarih boyunca hem erkekler hem de kadınlar için ortaya çıkan bir başka iç çamaşırıydı. 1940'lara gelindiğinde, naylon çoraplar ana akıma tanıtıldı, her yerde kadınların sevincine vardı (artık taytlarında merdiven yok!).

Kadın iç çamaşırlarının kısa tarihi

20. yüzyıl ayrıca kauçuk ve elastik gibi başka liflerin de ortaya çıktığını gördü. İç çamaşırı daha dar ve seksi hale geldi, bikini külotları ve g-dizeleri popüler hale geldi. 2010'ların başında Boody gibi markalar bu tasarımlara meydan okuyana kadar dikişler ve teller rahatsız edici kullanım için üretildi.

Stillerimiz sadece dikişsiz ve telsiz değil, aynı zamanda organik olarak yetiştirilmiş bambu gibi yenilikçi, sürdürülebilir kumaşlardan yapılmıştır Kadın iç giyiminde yeni bir çağ doğdu ve biz onun ön safındayız.

Size en uygun iç çamaşırı stilini seçmek

Doğru kadın iç çamaşırı stilini seçmek kolay değildir. Fit ve kumaştan renk ve tasarıma kadar, sizin için doğru kadın iç çamaşırı stilini seçerken aklınızda bulundurmanız gereken birkaç şey var. 

Favori tarzınızı bulun

1. Bikini

Standart külot çiftinizden biraz daha az korumaya sahip klasik bir kadın iç çamaşırı stili olan bikini külotlarıbelinizin birkaç inç altına oturur ve yüksek bacak deliklerine sahiptir. Bikini külotları hoş ve çok yönlüdür, en sevdiğiniz skinny jean pantolonlardan float bir elbiseye kadar her şeyi giyebilirsiniz. 

2. Özetler

Biraz daha fazla haberin peşindeyseniz, bir çift kadın külotundan başkasına bakmayın. Ekstra rahatlık için tasarlanan külotlar, ön ve arka kısımları bolca kapatır. Kadın külot düşük seviyesinden için, yükselir bir dizi gelir ortalarına kadar en yüksek . Kendinizinkini düşük ve yüksek pantolonlarla giyin.

3. Hayalperest

Düşük kot pantolon ve pantolonlarla bir araya gelen bir çift kadın iç çamaşırının peşindeyseniz, hippi tarzı tam size göre. Kadınların yenilikçileri (veya kalça kucaklayıcıları), belin birkaç inç altında kalçalara oturur. Hipster iç çamaşırının düşük bacak delikleri vardır ve yaklaşık yarım yanağı gösterir.

4. Boyleg

Yanak göstermek senin işin değil mi? Belki erkek bacaklar senin içindir. Kadın boy bacakları veya erkek şortları, erkek külotlarından ilham alır ve biraz da hippi gibidir. Temel fark, erkek bacakların daha düşük bir bacağına sahip olmasıdır - bazıları uyluk kadar aşağı iner. Kadın erkek şortlarınızı orta ve yüksek belli pantolonlarla giyin ve sağladığı rahatlığın tadını çıkarın.

5. G-string

Kapsamı unutun. G-ipleri tanga gibi bir T şekli oluşturur, ancak daha fazla yanak pozu için daha ince bir ip içerir. Bodycon etekler, elbiseler, taytlar ve taytlar gibi forma uyan stiller giydiğinizde mükemmel olan bir kadın g-stringi, görünür iç çamaşırı hatlarından kaçınacaktır.

6. Brezilya 

Biraz daha arsız bir şeyden sonra mı? Brezilya bikinisine git Düşük bir kesime sahip olan bu bikini ve g-string karışımı, eğlenceli bir dokunuş sunar ve orta derecede serseri koruma sağlar. En sevdiğiniz elbiseniz veya skinny jean pantolonunuzla giymek için de harika olan eğlenceli ve kadınsı bir tasarım.

Yorum Ekle