MioClean TEMİZLİK ÜRÜNLERİ

Izgara Görünümü:
Tükendi
Hızlı Görünüm

MioClean 3'Lü Genel Temizlik Seti

(0)

MioClean 3'Lü Genel Temizlik SetiMioClean 3'Lü Genel Temizlik SetiSet İçeriği : Set İçeriği : 43800 : Çok Amaçlı Temizleyici 44853 : Renkliler için Sıvı Çamaşır Deterjanı 309-000004 : Microfiber Genel Temizlik Bezi43800 : Çok Amaçlı Temizleyici43800 : Çok Amaçlı Temizleyici43800 :44853 : Renkliler için Sıvı Çamaşır Deterjanı44853 : Renkliler için..

Hızlı Görünüm

Mioclean Ahsap Parke Temizleyici 1000 ML

(0)

Ev Temizliği Artık Daha Kolay...Mioclean Ahşap Parke Temizleyici Her cins parke ve ahşap yüzeyde(kapılar, pencereler, mutfak dolabı vb.) kullanılır. Doğal türevli fakat güçlü temizlik bileşenleri sayesinde evinizi temiz, doğal ferahlıkta ve güvenli hissedilir bırakır.Ahşaplarınızın ömrünü uzatmaya yardımcı olur. Antistatik özelliği ile tozlanmayı g..

Hızlı Görünüm

Mioclean Beyazlar için Sıvı Çamaşır Deterjanı 1000 ML

(0)

Beyazlar artık bembeyaz !Mioclean Sıvı Çamaşır Deterjanı Beyazlar güçlü ve etkili formülü ile mükemmel beyazlık sağlar.Mioclean Sıvı Çamaşır DeterjanıÖzel formülü ile beyaz çamaşırlarınız ilk günkü görünümüne kavuşur.Eşsiz bileşenleri sayesinde temizliğin rengi beyaz çamaşırlarınız yıpranmaz.Kullanım Talimatı :Kullanım Talimatı :Otomatik makinede: ..

Hızlı Görünüm

Mioclean Bulaşık Yıkama Sıvısı 300 ML

(0)

Bulaşık Yıkamak Saatlerinizi Almasın !Mioclean Elde Bulaşık Yıkama Sıvısı sizi zaman israfından kurtararak bulaşıklarınızdaki zorlu lekeleri kolayca yok eder.Mioclean Elde Bulaşık Yıkama SıvısıEşsiz formülü sayesinde sıcak ve soğuk suda etkili temizlik sağlar. İçeriğindeki yoğun bitkisel Gliserin sayesinde ellerinizi yumuşacık yapar.Kullanım Talima..

Hızlı Görünüm

Mioclean Çamaşır Leke Çıkarıcı 500 ML

(0)

Zorlu Lekelere Güçlü Çözüm! Mioclean Çamaşır Leke Çıkarıcı en inatçı lekelerin üstesinden gelmek için özel olarak formüle edilmiştir.MiocleanKahve, çay, meyve suyu, yağ, şalgam suyu, çamur, çimen, kozmetik gibi her türlü lekeyi kolayca yok etmenize yardımcı olur.Yaka manşet gibi tene direk maruz kalan bölgelerde ekstra etkilidir. Geliştirilmiş özel..

Hızlı Görünüm

Mioclean Çok Amaçlı Temizleyici 500 ML

(0)

Mükemmel Temizlik, Kalıcı Hoş Koku...Miocelan Konsantre Çok Amaçlı Temizleyici White Flowers halılarda, koltuklarda, mutfakta banyoda, mermerde, fayansta, elde bulaşık ve çamaşırlarda temizliği aradığınız her yerde inatçı lekeleri kolayca yok eder.MiocelanYapılan performans testleri ile üstünlüğü kanıtlanan güçlü formülü evinizin vazgeçilmezi olaca..

Hızlı Görünüm

Mioclean Konsantre Yumuşatıcı 500 ML

(0)

Narin Tenlere Yumuşak Dokunuş...Mioclean Konsantre Yumuşatıcının İki kat konsantre formülü ile çamaşırlarınız artık daha yumuşak.MiocleanFosfat ve Formaldehit içermeyen özel formülü ile çamaşırlarınızın vazgeçilmez dostudur.Hafif ve kalıcı kokusu sayesinde çamaşırlarınız uzun süre ilk yıkama tazeliğini taşır.Mioclean Konsantre Yumuşatı’yı 30 ml su ..

Tükendi
Hızlı Görünüm

Mioclean Konsantre Yüzey Temizleyici 1000 ML

(0)

Hijyen Heryerde !Tüm yüzeylerde (Fayans, mermer, marley, karo, granit vb.) rahatlıkla kullanılabilir.Uzun süreli hoş kokusu ile temizlik etkisi heryeri sarsın! Kullanım Talimatı: 5 litre suya 50 ml ürün ilave ederek kullanınız.Kullanım Talimatı:Fayans, mermer, marley, karo,granit vb. yüzeylerde kullanabileceğiniz doğa dostu bir üründür. Özel parfüm..

Hızlı Görünüm

Mioclean Naturdays Banyo Temizleyici 1000 ML

(0)

Mioclean Naturdays Banyo Temizleyici tamamen organik sirke ve limon asitlerinden ve şeker aktif maddesinden oluşan formülü ile Banyoların temizliği için ideal bir üründür.Koku önleyici özelliği ile istenmeyen kokulardan kurtulmanızı sağlar.Formülasyonunda kezzap, tuz ruhu gibi sert asitler içermez.Kireci yok eder.BANYO;BANYO;YER ve YÜZEYLER;YER ve ..

Hızlı Görünüm

Mioclean Pas ve Kireç Çözücü 1000 ML

(0)

Zamanın İzini Eşyalarınızdan Silin...Mioclean Pas ve Kireç Sökücü eşyalarınızda biriken inatçı kireç ve pası nazikçe temizler geriye pürüzsüz parlaklık kalır.Kullanım Talimatı: Uygulama sırasında eldiven kullanınız.Kullanım Talimatı:Yoğun kireç bağlamış kaplarda (çelik, teflon, şişe, bardak, sürahi vs.) ürünün bir kısmı direkt dökülür.Az yoğun kire..

Hızlı Görünüm

Mioclean Renkliler için Sıvı Çamaşır Deterjanı 1000 ML

(0)

Özel Renklere Özel Koruma ! Hassas ve etkili formülü sayesinde çamaşırlarınızın renklerini ve parlaklıklarını korur.Etkili leke çıkarma formülü sayesinde düşük derecede bile suda kolayca çözünür. Kullanım Talimatı:Kullanım Talimatı:Otomatik makinede: 15 ºC ile 30 ºC arasındaki su sıcaklıklarında kullanılması önerilir. Otomatik makinede:Elde yıkamad..

Hızlı Görünüm

Mioclean Siyahlar için Sıvı Çamaşır Deterjanı 1000 ML

(0)

Değişmeyen Siyah Tutkusu! Mioclean Siyahlar için Sıvı Çamaşır Deterjanı içeriğindeki özel formülü sayesinde siyah ve koyu renkli çamaşırlarınızın renklerini ve parlaklıklarını korurken, çamaşırlarınızın ömrünü uzatmaya yardımcı olur.Mioclean Siyahlar için Sıvı Çamaşır Deterjanıİçerdiği özel katkı maddeleri giysileri daha uzun süre daha yeni görünür..

Tükendi
Hızlı Görünüm

Mioclean Ultra Wc Temizleyici 750 ML

(0)

Mioclean Ultra WC Temizleyici özel formülü ile tuvaletlerin iç yüzey ve kıvrımlarında oluşan kireç, kir birikimlerini ve pas lekelerini çözer, etkili bir şekilde temizler.Fosfat ve klor içermeyen özel bileşimi biyolojik olarak doğada parçalanan aktifler içerir. Özel açılı başlık sayesinde ulaşılmayan nokta kalmayacak...

Tükendi
Hızlı Görünüm

Mioclean Yağ - Kir Sökücü 500 ML

(0)

Aşındırmadan Etkili Temizlik!Kurumuş Yağ ve Kirlerin Korkusu Mioclean Yağ - Kir Sökücü limon kabuğu özü ile güçlendirilmiş formülü sayesinde ulaştığı her inatçı yağ ve kir lekesini kolayca yok eder. Mioclean Yağ - Kir SökücüMutfak tezgahı, paslanmaz çelik, fayans, seramik yüzeyler, aspiratör, ocak, fırın kenarları ve kapakları, ızgara, fritöz, kuru..

Gösterilen: 1 ile 14 arası, toplam: 14 (1 Sayfa)