ÇAMASIR TEMİZLEYİCİLER

Izgara Görünümü:
Hızlı Görünüm

Mioclean Beyazlar için Sıvı Çamaşır Deterjanı 1000 ML

(0)

Beyazlar artık bembeyaz !Mioclean Sıvı Çamaşır Deterjanı Beyazlar güçlü ve etkili formülü ile mükemmel beyazlık sağlar.Mioclean Sıvı Çamaşır DeterjanıÖzel formülü ile beyaz çamaşırlarınız ilk günkü görünümüne kavuşur.Eşsiz bileşenleri sayesinde temizliğin rengi beyaz çamaşırlarınız yıpranmaz.Kullanım Talimatı :Kullanım Talimatı :Otomatik makinede: ..

Hızlı Görünüm

Mioclean Çamaşır Leke Çıkarıcı 500 ML

(0)

Zorlu Lekelere Güçlü Çözüm! Mioclean Çamaşır Leke Çıkarıcı en inatçı lekelerin üstesinden gelmek için özel olarak formüle edilmiştir.MiocleanKahve, çay, meyve suyu, yağ, şalgam suyu, çamur, çimen, kozmetik gibi her türlü lekeyi kolayca yok etmenize yardımcı olur.Yaka manşet gibi tene direk maruz kalan bölgelerde ekstra etkilidir. Geliştirilmiş özel..

Hızlı Görünüm

Mioclean Konsantre Yumuşatıcı 500 ML

(0)

Narin Tenlere Yumuşak Dokunuş...Mioclean Konsantre Yumuşatıcının İki kat konsantre formülü ile çamaşırlarınız artık daha yumuşak.MiocleanFosfat ve Formaldehit içermeyen özel formülü ile çamaşırlarınızın vazgeçilmez dostudur.Hafif ve kalıcı kokusu sayesinde çamaşırlarınız uzun süre ilk yıkama tazeliğini taşır.Mioclean Konsantre Yumuşatı’yı 30 ml su ..

Hızlı Görünüm

Mioclean Renkliler için Sıvı Çamaşır Deterjanı 1000 ML

(0)

Özel Renklere Özel Koruma ! Hassas ve etkili formülü sayesinde çamaşırlarınızın renklerini ve parlaklıklarını korur.Etkili leke çıkarma formülü sayesinde düşük derecede bile suda kolayca çözünür. Kullanım Talimatı:Kullanım Talimatı:Otomatik makinede: 15 ºC ile 30 ºC arasındaki su sıcaklıklarında kullanılması önerilir. Otomatik makinede:Elde yıkamad..

Hızlı Görünüm

Mioclean Siyahlar için Sıvı Çamaşır Deterjanı 1000 ML

(0)

Değişmeyen Siyah Tutkusu! Mioclean Siyahlar için Sıvı Çamaşır Deterjanı içeriğindeki özel formülü sayesinde siyah ve koyu renkli çamaşırlarınızın renklerini ve parlaklıklarını korurken, çamaşırlarınızın ömrünü uzatmaya yardımcı olur.Mioclean Siyahlar için Sıvı Çamaşır Deterjanıİçerdiği özel katkı maddeleri giysileri daha uzun süre daha yeni görünür..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)