MUTFAK TEMİZLEYİCİLER

Izgara Görünümü:
Hızlı Görünüm

Mioclean Bulaşık Yıkama Sıvısı 300 ML

(0)

Bulaşık Yıkamak Saatlerinizi Almasın !Mioclean Elde Bulaşık Yıkama Sıvısı sizi zaman israfından kurtararak bulaşıklarınızdaki zorlu lekeleri kolayca yok eder.Mioclean Elde Bulaşık Yıkama SıvısıEşsiz formülü sayesinde sıcak ve soğuk suda etkili temizlik sağlar. İçeriğindeki yoğun bitkisel Gliserin sayesinde ellerinizi yumuşacık yapar.Kullanım Talima..

Hızlı Görünüm

Mioclean Pas ve Kireç Çözücü 1000 ML

(0)

Zamanın İzini Eşyalarınızdan Silin...Mioclean Pas ve Kireç Sökücü eşyalarınızda biriken inatçı kireç ve pası nazikçe temizler geriye pürüzsüz parlaklık kalır.Kullanım Talimatı: Uygulama sırasında eldiven kullanınız.Kullanım Talimatı:Yoğun kireç bağlamış kaplarda (çelik, teflon, şişe, bardak, sürahi vs.) ürünün bir kısmı direkt dökülür.Az yoğun kire..

Tükendi
Hızlı Görünüm

Mioclean Yağ - Kir Sökücü 500 ML

(0)

Aşındırmadan Etkili Temizlik!Kurumuş Yağ ve Kirlerin Korkusu Mioclean Yağ - Kir Sökücü limon kabuğu özü ile güçlendirilmiş formülü sayesinde ulaştığı her inatçı yağ ve kir lekesini kolayca yok eder. Mioclean Yağ - Kir SökücüMutfak tezgahı, paslanmaz çelik, fayans, seramik yüzeyler, aspiratör, ocak, fırın kenarları ve kapakları, ızgara, fritöz, kuru..

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)