MioFit Kadın Giyim

Izgara Görünümü:
Hızlı Görünüm

MioFit Pilates - Yoga Büstiyer

(0)

MioFit Pilates - Yoga BüstiyerMioFit Pilates - Yoga BüstiyerMioFit Pilates - Yoga Büstiyer ile yoga matını yere ser ve esnemeye hazırlan...Yumuşak örgü kumaştan üretilen hafif destekli büstiyer teri vücuttan uzaklaştırır.Esnek yapısı sayesinde hareketlerinizi kısıtlanmaz, basınç uygulayan kesimi ile vücuda destek sağlar.İnce kabı sayesinde göğüs uc..

Hızlı Görünüm

MioFit Pilates - Yoga Tayt

(0)

MioFit Plates - Yoga TaytMioFit Plates - Yoga TaytPilates ve Yoganın tamamlayıcı parçası MioFit Pilates - Yoga TaytEsnek örgü yapısı ile vücudunun şeklini alarak destek ve hareket özgürlüğü sağlar.Vücudunu sararak koşu,yürüyüş veya günlük antrenmanlarda en iyi performansı elde etmene yardımcı olur.İçerik: %95 Polyamide %5 Elastane..

Hızlı Görünüm

MioFit Pro Sportive Tank

(0)

MioFit Pro Sportive TankMioFitGünlük Antrenmanlar İçin Tasarlanan Yumuşak Atlet antrenman boyunca kuru kalmanızı sağlar.Teri vücuttan uzaklaştıran, son derece yumuşak kumaştan üretilen atlet, çapraz sırt yapısı ile tam hareket özgürlüğü sağlar.%52 Polyamid %38 Polyester %10 Elastan..

Hızlı Görünüm

MioFit Yoga Crop Büstiyer

(0)

MioFit Yoga Crop BüstiyerMioFit Yoga Crop BüstiyerMioFit Yoga Crop Büstiyer antreman sırasındaki tüm hareketinde destek sağlar.Antremanlarınız için özel olarak tasarlanan bu model yumuşak kumaşı ve göğüs ucunu belli etmeyen çıkarılabilir kapları ile son derece konforludur.Özel olarak tasarlanan sporcu büstiyeri feminen stilde kesim çizgilerine sahi..

Hızlı Görünüm

MioFit Yoga Tayt

(0)

92 %Polyamide 8 %ElastaneMioFit Yoga Tayt sizlere spor yaparken maksimum konfor ve hareket imkanı sağlıyor.Yoga Tayt hafif sıkıştırma özelliğine sahip düz ve geniş bel bantı olan esneme kabiliyetinin en fazla olduğu spor taytıdır.Üzerinde fermuar ya da metal parçaların bulunmaması da mat ya da pilates topu üzerinde yapılan egzersizlerde rahat etmen..

Hızlı Görünüm

Miorre Comfortable Fit Dry Bayan Shirt

(0)

MioFit Koşu Stili Uzun Kollu Üst hafif, uzun kollu, vücudu saran kesimi ve son derece esnek, teri uzaklaştıran kumaşı ile koşu esnasında konfor sunar.Kavisli dikişleri ile feminen bir görünüme sahip olan model iddialı bir görünüm sunar.%70 Poliproblen %20 Polyamid %10 Elastan..

Hızlı Görünüm

Miorre Energy Dry Fit Bayan Shirt

(0)

MioFit Koşu Stili Uzun Kollu Üst hafif, uzun kollu, vücudu saran kesimi ve son derece esnek, teri uzaklaştıran kumaşı ile koşu esnasında konfor sunar.Kavisli dikişleri ile feminen bir görünüme sahip olan model iddialı bir görünüm sunar.%70 Poliproblen %20 Polyamid %10 Elastan..

Hızlı Görünüm

Miorre Energy Dry Fit Short Bayan Leggings

(0)

MioFit Hareket Özgürlüğü Sağlayan Destekleyici TaytMioFitBasınç uygulayan kesime sahip, bu 7/8 boy tayt ile koşu bandı veya bisiklet üzerinde ritmini koru.Esnek kumaştan üretilen tayt, destekleyici, dikişsiz yapısı ile özgürce hareket edebilmeni sağlar.Model, lastikli, yüksek beli ile en zorlu antrenmanlarda bile konfor sunar.%70 Poliproblen %20 Po..

Hızlı Görünüm

Miorre Power Short Bayan Leggings

(0)

MioFit Yüksek Belli 3/4 Antrenman Taytı teri vücuttan uzaklaştırarak spor aktiviteleriniz boyunca kuru ve konforlu kalmanızı sağlar.MioFitYumuşak ve hafif kumaştan üretilen 3/4 boy tayt vücudu sarar ve esnek yapısı ile maksimum hareket kabiliyeti sağlar.%56 Polyamid %37 Poliproblen %7 Elastan..

Hızlı Görünüm

Miorre Running Power Fit Bayan Leggings

(0)

MioFit Yüksek Belli Yumuşak Antrenman Taytı önceden şekillendirilmiş yapısı ile kaslarınızı sararak tüm hareketinizi destekler.MioFitModel, dikişsiz yapısı sayesinde uzun antrenmanlarda tahrişi önler.%56 Polyamid %37 Poliproblen %7 Elastan..

Hızlı Görünüm

Miorre Running Power Fit Bayan Shirt

(0)

MioFit MioFit Vücudu Saran Uzun Kollu Üst destekleyici yapısı ile vücudu sarar.MioFitUzun kollu üstün dikişsiz tasarımı, yumuşak ve esnek kumaşı antrenmanlarda performansını artırır.Kavisli dikişleri ile feminen bir yapıya sahip olan model iddialı bir görünüm sunar.%56 Polyamid %37 Poliproblen %7 Elastan..

Hızlı Görünüm

MioFit Cutout Büstiyer

(0)

MioFit Cutout BüstiyerMioFit Cutout BüstiyerAntremanların vazgeçilmezlerinden olan sporcu büstiyeri vücudunuza hafif destek sağlamak üzere tasarlanmıştır.Teri uzaklaştıran kumaşı ve lazer kesim havalandırma detayları ile kuru ve konforlu kalmanızı sağlar.Göğüs ucunu belli etmeyen çıkarılabilir kapları ile son derece konforludur.Yuvarlak yakalıdır.Ç..

Hızlı Görünüm

MioFit Energy Büstiyer

(0)

MioFit Energy BüstiyerMioFit Energy BüstiyerGüne merhaba derken antremanlarında rahatlığından ödün verme.MioFit Energy Hafif Destekli Büstiyer üstün dikişsiz örgü kumaş yapısı ile teri vücuttan uzaklaştıran, yumuşak, esnek ve nefes alabilen yapıya sahiptir.MioFit Energy Büstiyer hafif basınç uygulayan kesimi ile vücudu sarar ve hareket kabiliyetini..

Tükendi
Hızlı Görünüm

MioFit Energy Tayt

(0)

MioFit Energy TaytMioFit Energy Tayt%85 Polyamide %10 Elastane %5 PolypropyleneDinamik antrenmanların aranan taytı...3/4 boy MioFit Energy Tayt ile antrenmanlarında tüm hakimiyet sende olsun...Nefes alabilen ve çabuk kuruyan kumaşı ile serin kalmana yardımcı olan tayt, yüksek bel kesimi ile kaymaz yapıdadır...

Hızlı Görünüm

MioFit Fishnet Büstiyer

(0)

MioFit Destek Sağlayan Dikişsiz Kısa Üst en zorlu antrenmanlarda bile serin, kuru ve konforlu kalmanı sağlar.MioFitAntrenman sırasında ihtiyacın olan alanlarda havalandırma sağlamak için tasarlanmıştır. Esnek örgü kumaşı ile her hareketinde destek sağlayan model, dikişsiz yapısı ile yumuşak bir dokuya sahiptir.%92 Polyamid %8 Elastan..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 18 (2 Sayfa)