Sporcu Sütyeni - Büstiyer

Izgara Görünümü:
Hızlı Görünüm

MioFit Pilates - Yoga Büstiyer

(0)

MioFit Pilates - Yoga BüstiyerMioFit Pilates - Yoga BüstiyerMioFit Pilates - Yoga Büstiyer ile yoga matını yere ser ve esnemeye hazırlan...Yumuşak örgü kumaştan üretilen hafif destekli büstiyer teri vücuttan uzaklaştırır.Esnek yapısı sayesinde hareketlerinizi kısıtlanmaz, basınç uygulayan kesimi ile vücuda destek sağlar.İnce kabı sayesinde göğüs uc..

Hızlı Görünüm

MioFit Yoga Crop Büstiyer

(0)

MioFit Yoga Crop BüstiyerMioFit Yoga Crop BüstiyerMioFit Yoga Crop Büstiyer antreman sırasındaki tüm hareketinde destek sağlar.Antremanlarınız için özel olarak tasarlanan bu model yumuşak kumaşı ve göğüs ucunu belli etmeyen çıkarılabilir kapları ile son derece konforludur.Özel olarak tasarlanan sporcu büstiyeri feminen stilde kesim çizgilerine sahi..

Hızlı Görünüm

MioFit Cutout Büstiyer

(0)

MioFit Cutout BüstiyerMioFit Cutout BüstiyerAntremanların vazgeçilmezlerinden olan sporcu büstiyeri vücudunuza hafif destek sağlamak üzere tasarlanmıştır.Teri uzaklaştıran kumaşı ve lazer kesim havalandırma detayları ile kuru ve konforlu kalmanızı sağlar.Göğüs ucunu belli etmeyen çıkarılabilir kapları ile son derece konforludur.Yuvarlak yakalıdır.Ç..

Hızlı Görünüm

MioFit Energy Büstiyer

(0)

MioFit Energy BüstiyerMioFit Energy BüstiyerGüne merhaba derken antremanlarında rahatlığından ödün verme.MioFit Energy Hafif Destekli Büstiyer üstün dikişsiz örgü kumaş yapısı ile teri vücuttan uzaklaştıran, yumuşak, esnek ve nefes alabilen yapıya sahiptir.MioFit Energy Büstiyer hafif basınç uygulayan kesimi ile vücudu sarar ve hareket kabiliyetini..

Hızlı Görünüm

MioFit Fishnet Büstiyer

(0)

MioFit Destek Sağlayan Dikişsiz Kısa Üst en zorlu antrenmanlarda bile serin, kuru ve konforlu kalmanı sağlar.MioFitAntrenman sırasında ihtiyacın olan alanlarda havalandırma sağlamak için tasarlanmıştır. Esnek örgü kumaşı ile her hareketinde destek sağlayan model, dikişsiz yapısı ile yumuşak bir dokuya sahiptir.%92 Polyamid %8 Elastan..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)