Tayt

Izgara Görünümü:
Hızlı Görünüm

MioFit Pilates - Yoga Tayt

(0)

MioFit Plates - Yoga TaytMioFit Plates - Yoga TaytPilates ve Yoganın tamamlayıcı parçası MioFit Pilates - Yoga TaytEsnek örgü yapısı ile vücudunun şeklini alarak destek ve hareket özgürlüğü sağlar.Vücudunu sararak koşu,yürüyüş veya günlük antrenmanlarda en iyi performansı elde etmene yardımcı olur.İçerik: %95 Polyamide %5 Elastane..

Hızlı Görünüm

MioFit Yoga Tayt

(0)

92 %Polyamide 8 %ElastaneMioFit Yoga Tayt sizlere spor yaparken maksimum konfor ve hareket imkanı sağlıyor.Yoga Tayt hafif sıkıştırma özelliğine sahip düz ve geniş bel bantı olan esneme kabiliyetinin en fazla olduğu spor taytıdır.Üzerinde fermuar ya da metal parçaların bulunmaması da mat ya da pilates topu üzerinde yapılan egzersizlerde rahat etmen..

Hızlı Görünüm

Miorre Energy Dry Fit Short Bayan Leggings

(0)

MioFit Hareket Özgürlüğü Sağlayan Destekleyici TaytMioFitBasınç uygulayan kesime sahip, bu 7/8 boy tayt ile koşu bandı veya bisiklet üzerinde ritmini koru.Esnek kumaştan üretilen tayt, destekleyici, dikişsiz yapısı ile özgürce hareket edebilmeni sağlar.Model, lastikli, yüksek beli ile en zorlu antrenmanlarda bile konfor sunar.%70 Poliproblen %20 Po..

Hızlı Görünüm

Miorre Power Short Bayan Leggings

(0)

MioFit Yüksek Belli 3/4 Antrenman Taytı teri vücuttan uzaklaştırarak spor aktiviteleriniz boyunca kuru ve konforlu kalmanızı sağlar.MioFitYumuşak ve hafif kumaştan üretilen 3/4 boy tayt vücudu sarar ve esnek yapısı ile maksimum hareket kabiliyeti sağlar.%56 Polyamid %37 Poliproblen %7 Elastan..

Hızlı Görünüm

Miorre Running Power Fit Bayan Leggings

(0)

MioFit Yüksek Belli Yumuşak Antrenman Taytı önceden şekillendirilmiş yapısı ile kaslarınızı sararak tüm hareketinizi destekler.MioFitModel, dikişsiz yapısı sayesinde uzun antrenmanlarda tahrişi önler.%56 Polyamid %37 Poliproblen %7 Elastan..

Tükendi
Hızlı Görünüm

MioFit Energy Tayt

(0)

MioFit Energy TaytMioFit Energy Tayt%85 Polyamide %10 Elastane %5 PolypropyleneDinamik antrenmanların aranan taytı...3/4 boy MioFit Energy Tayt ile antrenmanlarında tüm hakimiyet sende olsun...Nefes alabilen ve çabuk kuruyan kumaşı ile serin kalmana yardımcı olan tayt, yüksek bel kesimi ile kaymaz yapıdadır...

Hızlı Görünüm

MioFit Fishnet Tayt

(1)

Günlük hayatın vazgeçilmez parçası MioFit spor tayt esnek kumaş yapısı ile vücudu sararken diğer yandan da teri uzaklaştırır ve kuru kalmanızı sağlar.Dikişsiz kumaş yapısı sayesinde egzersiz hareketlerine göre farklı alanlarda konfor sahibi olabilmenizi sağlar.%92 Polyamide %8Elastan..

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)