Evineteslim.com "Satış Ortaklığı Programı" 'na Hoşgeldiniz!


Web Siteniz Olsun yada Olmasın Satış Ortağımız Olabilir ve Sizde Kazanabilirsiniz. 

Eğer satış ortaklığından para kazanmayı hedefliyorsanız bunun için web sitenizin olması şart değil. Tamamen etkili ürün tanıtımı ve iyi bir pazarlama taktiği ile herhangi bir web sitesine ihtiyaç duymaksızın etkili yöntemleri kullanarak sitemizden para kazanabilirsiniz.


Satış Ortaklığı Programı'nın Avantajları :


  • Satış Ortaklığı Programı'na ücretsiz kayıt olabilirsiniz.
  • Her hafta yenilenen ürünlerimiz, 100 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo  fırsatımız,
  • Geri iade ve kapıda ödeme seçeneklerimiz sayesinde yüksek sipariş sayısı elde edersiniz.
  • Sipariş başına komisyon kazanırsınız.


Satış ortaklığı sistemi işleyişi ve avantajları:

Satış ortaklığı sistemi tüm dünyada başarıyla uygulanan bir internetten para kazanma sistemidir. Sistemin işleyişi oldukça basit ve uygulanması kolaydır. Kısaca; evineteslim.com'a satış ortağı olarak kaydolduktan sonra sitemizden alacağınız reklam bannerlarını sitenize, bloğunuza, facebook twitter vb. sosyal medya hesabınıza, forum sayfalarına koyar, ürünlerimizle ilgili yazılar yazarak satış sayfaları hazırlarsınız, ya da reklamlarımızı, tanıtımlarınızı satış ortaklığı panelimizden alacağınız size özel satış bağlantılarını diğer sitelerde paylaşırsınız. Yayınladığınız bu yazılara veya reklamlara tıklayan bir müşteri sitemize ulaşıp bu referans ile 30 gün boyunca herhangi bir ürün satın aldığında siz de bu satın alma işleminden para kazanırsınız.


Avantajları:

  • Eğer internet siteniz varsa, sitenizinin içeriğini zenginleştirin,
  • Evineteslim.com sitemizin fırsatlarını üyelerinizle, arkadaşlarınızla veya kullanıcılarınızla paylaşın
  • İlgi çekici fırsatları tüm ziyaretçileriniz siteniz üzerinden takip etsin!


Satış başına kazanç sağlayın: Web sitenizin, bloğunuzun içerik sayfalarında, Facebook ve Twitter gibi soyal ağlarda, forumlarda veya e-mail gönderme yoluyla internette istediğiniz herhangi bir yerde yayınlayacağınız evineteslim.com'a ait ürün linklerine veya reklamlarına tıklayan müşteriler sitemizde ilgili ürün sayfasına veya linkte verilen adrese ulaşır. Sitemize ulaşan müşteriler sitede hangi ürünü satın alırsa alsın bu satın alma işleminden siz belli bir yüzdeye göre komisyon kazanırsınız. (Tüm kazançlarınız, sipariş tamamlandıktan sonra, satış ortaklığı sayfasında panelinizde görülebilir.)


Kazancınız nakit ödenir: Satış ortaklığı programı minimum ödeme limitini aştığınızda (ödeme limitleri için dahil olduğunuz planı), sizin talimatınızla kazancınız bize bildirdiğiniz banka hesabınıza nakit olarak yatırılır.


İstatistik ve raporlarla işinizi takip edin: Evineteslim.com satış ortaklığında rapor ekranınız sayesinde kazançlarınızı ve işlem takiplerinizi detaylı ve anlık olarak yapabilirsiniz. 


Gerçek bir iş ortaklığı: Evineteslim.com satış ortaklığı tam anlamıyla bir iş ortaklığıdır. Satış ortaklığımızı yaparak yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.


Ne kadar kazanacağım?

Sistemimize kaydolduğunuzda ilk başlayanlar %3 komisyon ile başlar. Yani başarılı her satış işleminden %3 komisyon kazanırsınız. Satış miktarınız arttıkça kazanacağınız komisyon oranı da %10'a kadar yükselir.


Nasıl başlayacağım?

Satış ortağı olmak ÜCRETSİZDİR. Şimdi satış ortağı olabilir ve dakikalar içinde satış yaparak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Kaydolmak için TIKLAYIN.